O anketě Hlasování 2019 Partneři Kontakt

Představení ankety Golfový areál roku

Anketa Golfový areál roku je rozdělena do dvou hlavních kategorií, kterými jsou:

„Nejoblíbenější golfový areál“ a „Nejkvalitnější golfový areál“. Tyto se odlišují nejen způsobem, jakým se v nich hlasuje, ale i tím, jak jsou získané výsledky následně vyhodnoceny.

Do kategorie „Nejoblíbenější golfový areál“ může každý hlasující zaslat svůj preferenční hlas svým oblíbeným areálům. Každý má v této části ankety možnost hlasovat maximálně desetkrát, má tedy k dispozici deset hlasů. Výhercem se stane ten, kdo jich získá nejvíce.

Druhou kategorií je „Nejlépe hodnocený golfový areál“, která se vyhodnocuje ze zprůměrovaných hodnocení získaných ve třech různých oblastech. A to: Kvalita hry a technický stav hřiště, Služby a přístup personálu a Celková atmosféra a lokalita.

Na základě získaných hodnot pak vyhodnocujeme nejen celkové pořadí zohledňující nejlepší získané hodnocení, ale dále rozdělujeme hodnocení do několika klíčových žebříčků. Rozdělujeme je nejen podle jednotlivých hodnocených oblastí, ale například i podle typu golfových hřišť (9 nebo 18 jamek), podle golfových zkušeností hlasujících (začátečník nebo aktivní golfista) a dokonce i podle jejich aktuálně dosaženého handicapu (HCP).

Takto vytvořený anketní systém nám umožní nejen najít ty nejlepší z nejlepších v hlavních kategoriích ankety, ale také je mezi sebou porovnat i podle dalších, speciálně zvolených parametrů, čímž získáme relevantní informace. Ty následně pomohou nejen všem golfovým areálům a aktivně hrajícím golfistům, ale i Těm, kteří se teprve do golfového světa chystají vstoupit.

Výsledky hlasování hlavních kategorií „Nejoblíbenější golfový areál“ a „Nejkvalitnější golfový areál“ budou slavnostně vyhlášeny na „Večeru českého golfu“ pořádaném společně s Českou golfovou federací a se společností RELMOST a.s. provozující TV Golf Channel. Galavečer se bude konat dne 15. 12. 2019 ve Slovanském domě v Praze a přímý přenos z jeho průběhu, bude vysílán na programu TV Golf Channel od 20:15 hodin.

Zbývající kategorie „Nejkvalitnější golfový areál dle začátečníků“, „Nejkvalitnější golfová 9-ka dle golfistů“ a „Nejkvalitnější golfový areál dle odborné poroty“ budou vyhlášeny společně s výherci z řad zúčastněných hlasujících na moderované tiskové konferenci 15. 1. 2020 v Praze.

Jako bonus jsme si pro Ty z Vás, kteří nám aktivně pomohou vybrat a vyhodnotit ty nejkvalitnější golfové areály, připravili možnost vyhrát některou z více než 50-ti hodnotných cen v celkové hodnotě přesahující částku 200 000,- Kč. Do losování o hodnotné ceny budou zařazeni všichni hlasující, kteří se zúčastní hlasování a odešlou platné hlasy či hodnocení. Čím více hlasů nebo hodnocení nám zašlete, tím větší bude Vaše šance na výhru.

Klíčové termíny v Anketě golfový areál roku:

27. 9. 2019 Zahájení hlasování v anketě Golfový areál roku 2019
13. 12. 2019 Ukončení hlasování v anketě Golfový areál roku 2019
15. 12. 2019 Večer Českého golfu – Galavečer jehož součástí bude i vyhlášení výsledků ankety

8. 1. 2020 Slosování cen a vylosování výherců hlasujících v anketě
15. 1. 2020 Tisková konference – Vyhlášení kompletních výsledků ankety a ocenění výherců

Příjemné chvíle strávené hlasováním v anketě Golfový areál roku a hodně štěstí při losování Vám přeje

Váš tým ankety Golfový areál roku