O anketě Hlasování 2019 Partneři Kontakt

Představení ankety Golfový areál roku

Anketa Golfový areál roku je rozdělena do dvou základních kategorií, kterými jsou:

„Nejoblíbenější golfový areál“ a „Nejlépe hodnocený areál“. Tyto se odlišují nejen způsobem, jakým se v nich hlasuje ale i tím, jak jsou získané výsledky následně vyhodnoceny.

Do žebříčku „Nejoblíbenější golfový areál“ může každý hlasující zaslat hlas svému oblíbenému golfovému areálu. Každý hlasující má v této části ankety možnost hlasovat maximálně 10 krát, čili má k dispozici 10 hlasů.

Finální žebříček je následně sestaven prostým součtem všech zaslaných platných hlasů.

Druhým žebříčkem je „Nejlépe hodnocený golfový areál“, který se skládá ze zprůměrovaných hodnocení získaných ve třech různých kategoriích. Tyto kategorie hodnocení jsou následující:
Kvalita hry a technický stav hřiště, Služby a přístup personálu a Celková atmosféra a lokalita.

Na základě, takto získaných hodnot, pak vyhodnocujeme nejen celkové pořadí s ohledem na nejlepší získané hodnocení, ale dále rozdělujeme hodnocení do několika klíčových žebříčků nejen podle jednotlivých hodnotících kritérií ale i podle typu golfových areálů (9 a 18 jamek) a podle golfových zkušeností hlasujících (začátečník nebo aktivní golfista).

Takto nastavený systém nám umožnuje nejen vybrat ty nejlepší z nejlepších, ale i porovnat mezi sebou jednotlivé areály podle několika provázaných klíčových parametrů.

Více se dozvíte v našich Pravidlech ankety.


Příjemné chvíle strávené hlasováním v anketě Golfový areál roku a hodně štěstí při losování Vám přeje kolektiv ankety Golfový areál roku.