O anketě Hlasování 2019 Partneři Kontakt

Anketa Golfový areál roku 2019

Víte který golfový areál nabízí tu nejzajímavější hru na dokonale upraveném hřišti, nebo který areál poskytuje ty nejkvalitnější služby a špičkové zázemí? Které hřiště nejvíce vyhovuje začínajícím golfistům nebo které naopak neurazí ani profesionálního hráče? Najít odpovědi nejen na tyto otázky Vám pomůže anketa Golfový areál roku.

Cílem našeho projektu je nejen přehledně roztřídit jednotlivá golfová hřiště v celé České republice, ale především přispět k rozvoji golfového sportu a přiblížit jej širší veřejnosti nejen v Čechách, ale i v zahraničí a výrazně tak zvýšit počet aktivních hráčů golfu.

Výsledky hlasování mohou také pomoci samotným majitelům a provozovatelům golfových resortů. Napoví jim totiž, jaké je mínění hráčů o jejich areálu a odhalí oblasti, které ještě mohou případně vylepšit.

Anketa je rozdělena do dvou hlavních kategorií. První z nich je „Nejoblíbenější golfový areál“, kdy každý hlasující může zaslat svůj preferenční hlas až deseti oblíbeným areálům. Výhercem se stane ten, který jich získá nejvíce.

Druhou kategorií je „Nejkvalitnější golfový areál“, která se vyhodnocuje ze zprůměrovaných hodnocení získaných ve třech různých oblastech. A to: Kvalita hry a technický stav hřiště, Služby a přístup personálu a Celková atmosféra a lokalita.

Historie ankety sahá až do roku 2010, kdy se konal první ročník. Po odkoupení projektu naší společností CS Golf s.r.o. a nalezení vhodných partnerů se anketa nyní znovu vrací na scénu. Za tu dobu jsme se zaměřili na přepracování pravidel a upravili způsob hodnocení tak, aby získané výsledky lépe a přesněji odpovídaly skutečnosti a odrážely názor samotných hlasujících. Odborná porota totiž nevybírá jednoho vítěze z deseti nejlépe hodnocených, ale má svou samostatnou kategorii, takže v žebříčku „Nejkvalitnější golfový areál“ rozhodují o výsledku pouze a jenom získaná hodnocení od golfistů.


Hodně štěstí všem zúčastněným a ať v anketě zvítězí ten nejlepší!

Váš tým ankety Golfový areál roku.

Novinky

Ukončení ankety 13.12.2019 ve 23:59!

Zahájení reklamní kampaně! (banner)

Už jste poslali hlasy svému oblíbenému golfovému hřišti? Pokud ne, tak si pospěšte. Poslední možnost máte totiž už jen do 13. 12. 2019, kdy bude hlasování o půlnoci ukončeno. Připomínáme, že všichni hlasující, kteří nám pomohou vybrat a vyhodnotit ty nejkvalitnější golfové areály...

Vyhlášení vítězů ankety se blíží

yhlášení vítězů ankety se blíží (banner)

V neděli 15. prosince přivítáme ve Slovanském domě v Praze řadu milovníku golfu. Bude se tam totiž konat slavnostní galavečer s názvem Večer Českého golfu pořádaného Českou golfovou asociací, jehož jsme spolu s golfovou federací a TV Golf Channel hrdými partnery...