Hlasování 2022 Výsledky Ke stažení Partneři Kontakt

Anketa Golfový areál roku 2022

Vítejte na stránkách ankety „Golfový areál roku“, která Vám pomáhá zorientovat se v golfovém světě již od roku 2010.

Pomozte nám svým hlasováním v anketě najít odpovědi na otázky, které golfové areály nabízejí nejkvalitnější a nejlépe upravená hřiště a kde Vám poskytnou ty nejkvalitnější služby a nadstandardní zázemí? Které areály jsou vhodné pro začínající golfisty, a které naopak svou náročností ocení především zkušenější hráči?

Anketa je rozdělena do dvou hlavních kategorií. První kategorií je anketa „Nejoblíbenější golfový areál“, ve které můžete posílat preferenční hlasy svým oblíbeným golfovým areálům.

Druhou kategorií je anketa „Nejkvalitnější golfový areál“, ve které můžete udělit své hodnocení golfovým areálům, a to v několika různých kritériích.

Cílem našeho projektu je nejen vzájemně porovnat kvalitu českých golfových hřišť, ale také přiblížit golf širší veřejnosti a přispět tím ke zvýšení zájmu o tento velice zajímavý sport.

Hodně štěstí všem zúčastněným golfovým areálům Vám přeje,

Tým ankety Golfový areál roku.

Aktuality

SPUŠTĚNÍ NOVÉ SEKCE "KE STAŽENÍ"

12.10.2022

Speciálně pro golfové areály jsme připravili novou část webových stránek, kde jsou vystaveny nejen různé druhy reklamních materiálů ke stažení, ale také formulář pro generování personalizovaných URL odkazů. Více zde »


ZAHÁJENÍ REKLAMNÍ KAMPANĚ 2022

1.10.2022

Dnes jsme odstartovali reklamní kampaň na TV Golf Channel a zároveň byla záhájena také kampaň na internetu.


ZAHÁJENÍ HLASOVÁNÍ V ANKETĚ GAR 2022

26.9.2022

Letošní ročník soutěžní ankety „Golfový areál roku 2022“ bude zahájen dne 1.10.2022 v 00:00 hodin. Zasílání hlasů a hodnocení bude možné až do dne 14.12.2022 do 23:59 hodin, kdy bude hlasování ukončeno. Hlasujte zde »