O anketě Hlasování 2019 Partneři Kontakt

Anketa Golfový areál roku

Cílem našeho projektu je popularizovat golf směrem k široké veřejnosti, aktivně a důstojně prezentovat česká hřiště nejen v Čechách, ale i v zahraničí a výrazně tak zvýšit počet aktivních hráčů golfu v České republice.

Letošním ročníkem ankety navazujeme nejen na mnohaleté zkušenosti získané pořádáním této ankety, ale i intenzivní spoluprací s partnery, kteří aktivně a dlouhodobě v oblasti golfu působí, a to ve všech jeho odvětvích.

Hodnocení kvality golfových areálů a jejich vzájemnému porovnání se věnujeme již od roku 2010, kdy se konal první ročník ankety Golfový areálu roku. Anketa se postupně vyvíjela a zdokonalovala až do dnešní podoby, kdy Vám můžeme s nadšením představit mnohem modernější a sofistikovanější systém hodnocení. Tento sytém zajišťuje naprostou korektnost získaných výsledků, včetně kvalitní zpětné vazby.

Takto získané výsledky nebudou korigovány žádnou „Odbornou porotou“ ani žádným „nečitelným“ algoritmem. Naopak, naše anketa má za cíl pouze a výhradně odrážet názor těch nejpovolanějších, tj. Vás golfových příznivců a aktivních hráčů.

Jako bonus jsme si pro Ty z Vás, kteří nám aktivně pomohou vybrat a vyhodnotit ty nejlepší z nejlepších, připravili možnost vyhrát více než 100 hodnotných cen v celkové hodnotě přesahující částku 200.000,- Kč. Do losování o hodnotné ceny budou zařazeni všichni hlasující, kteří se zúčastní hlasování a odešlou platné hlasy či hodnocení.

Hodně štěstí všem zúčastněným a ať v anketě zvítězí ten nejlepší!

Váš tým ankety Golfový areál roku


Novinky

Zahájení reklamní kampaně!

Zahájení reklamní kampaně! (banner)

Dnes, dne 27.9.2019 jsme společně s naším mediálním partnerem, kterým je TV Golf Channel, oficiálně odstartovali reklamní kampaň naší ankety. Těšit se můžete nejen na video-spot vysílaný v průběhu přímého přenosu PGA Tour, která patří mezi nejsledovanější golfové akce na světě, ale i na další reklamní formáty napříč elektronickými i tištěnými médii.