Hlasování 2020 Partneři Kontakt

Anketa Golfový areál roku 2020

Víte který golfový areál nabízí tu nejzajímavější hru na dokonale upraveném hřišti, nebo který areál poskytuje ty nejkvalitnější služby a špičkové zázemí? Víte, které hřiště nejvíce vyhovuje začínajícím golfistům nebo které naopak svou sportovní náročností láká zkušenější hráče?

Najít odpovědi nejen na tyto otázky Vám pomůže naše anketa Golfový areál roku.

Cílem našeho projektu je nejen více zpřehlednit a porovnat rozsáhlou síť golfových hřišť v celé České republice, ale především ji přiblížit i širší veřejnosti a přispět tím ke zvýšení zájmu o golfový sport a zvýšit tak počet aktivních hráčů golfu.

Výsledky hlasování mohou také pomoci i samotným majitelům a provozovatelům golfových resortů. Napoví jim totiž, jaké je mínění hráčů o jejich areálu a odhalí oblasti, které ještě mohou případně vylepšit.

Anketa je rozdělena do dvou hlavních kategorií. První z nich je „Nejoblíbenější golfový areál“, kdy každý hlasující může zaslat svůj preferenční hlas až deseti oblíbeným areálům. Výhercem se stane areál s největším počtem zaslaných hlasů.

Druhou kategorií je „Nejkvalitnější golfový areál“, která se vyhodnocuje zprůměrováním 3 hodnocených kritérií udělených hlasujícími golfisty.

Hodně štěstí všem zúčastněným golfovým areálům Vám přeje,

Tým ankety Golfový areál roku.

Videospot 2020