O anketě Hlasování 2019 Partneři Kontakt

Poslední možnost hlasovat pro své oblíbené hřiště

Už jste poslali hlasy svému oblíbenému golfovému hřišti? Pokud ne, tak si pospěšte. Poslední možnost máte totiž už jen do 13. 12. 2019, kdy bude hlasování o půlnoci ukončeno. Připomínáme, že všichni hlasující, kteří nám pomohou vybrat a vyhodnotit ty nejkvalitnější golfové areály, budou mít možnost vyhrát některou z více než 50 hodnotných cen v celkové hodnotě přesahující částku 200 000,- Kč.

Výsledky hlasování hlavních kategorií „Nejoblíbenější golfový areál“ a „Nejkvalitnější golfový areál“ budou slavnostně vyhlášeny na Večeru českého golfu pořádaném společně s Českou golfovou federací a se společností RELMOST a.s. provozující TV Golf Channel. Galavečer se bude konat dne 15. 12. 2019 ve Slovanském domě v Praze a přímý přenos z jeho průběhu bude vysílán na programu TV Golf Channel od 20:15 hodin.

Zbývající kategorie „Nejkvalitnější golfový areál dle začátečníků, „Nejkvalitnější golfová 9-ka dle golfistů“ a „Nejkvalitnější golfový areál dle odborné poroty“ budou vyhlášeny společně s výherci z řad zúčastněných hlasujících na moderované tiskové konferenci 15. 1. 2020. Přesný čas a místo konání konference ještě upřesníme.

Tak na nic nečekejte a pošlete hlas svému oblíbenci ještě teď.Golfovy areal roku