O anketě Hlasování 2019 Partneři Kontakt

Vyhlášení vítězů ankety se blíží

V neděli 15. prosince přivítáme ve Slovanském domě v Praze řadu milovníku golfu. Bude se tam totiž konat slavnostní galavečer s názvem Večer Českého golfu pořádaného Českou golfovou asociací, jehož jsme spolu s golfovou federací a TV Golf Channel hrdými partnery.

V rámci večera budou mimo jiné vyhlášeny výsledky dvou hlavních kategorií naší ankety – „Nejoblíbenější golfový areál“ a „Nejkvalitnější golfový areál“.

Večer Českého golfu odstartuje v 19:00, kdy bude pro všechny příchozí připravený ve foyer welcome drink. Hlavní bod programu, tedy vyhlášení kategorií, odstartuje ve 20:15, kdy bude také zahájen přímý TV přenos na programu TV Golf Channel.
Kromě toho, že se dozvíme, který golfový areál je ten nejoblíbenější, a který získal nejlepší hodnocení, zjistíme také například, kdo je nejlepším hráčem v různých věkových kategoriích. V rámci večera bude oceněný také trenér roku, nejlepší greenkeeper, a nebo nejlepší hráč mezi amatéry i profesionály.
Na pódiu uvidíte i řadu hostů. Mezi ně patří Ondřej Gregor Brzobohatý, Monika Absolonová, Debbí, Olga Lounová a O5 a Radeček.
Večer zakončí slavnostní raut, který zahájíme ve 21:30.Vecer ceskeho golfu